امروز برابر است با :1400-11-03

به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش و دلاور مردیهای نیروی زمینی

صبح یکشنبه به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش و دلاور مردیهای نیروی زمینی
اباذر جعفری رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان وسایر همکاران به نمایندگی از همه فرهنگیان ومدیرکل محترم آموزش وپرورش استان از جانفشانی های حاج آقا محمدی رئیس عقیدتی سیاسی و تعدادی از افسران وسربازان جان برکف ارتش جهموری اسلامی ایران در شمال غرب کشور با اهدائ شاخه گلی ، تقدیر و تجلیل بعمل اورده وبخاطر زحمات آنها درتامین امنیت کشور عزیزمان ایران انقلابی واسلامی به آنها ادای احترام نمودند .

اباذر جعفری رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان  از افسران وسربازان جان برکف ارتش جهموری اسلامی ایران در شمال غرب کشور با اهدائ شاخه گلی ، تقدیر و تجلیل بعمل آورده وبخاطر زحمات آنها درتامین امنیت کشور عزیزمان ایران انقلابی واسلامی به آنها ادای احترام نمودند .

محمدی  رئیس عقیدتی سیاسی  ارتش جهموری اسلامی ایران در شمال غرب کشور در این دیدار گفت : کارنامه ارتش درخشان است و زیر فرامین حضرت امام رحمت الله ، ارتش ثابت کرد که قابل اعتماد است . 
اشتراک گذاری

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *