امروز برابر است با :1400-11-03

دیدار قهرمان مسابقات آسیایی دوچرخه سواری با حاج اباذر جعفری 

صبح امروز  اباذر جعفری با دکتر علی نعمتی یکی از فرهنگیان و ورزشکاران ملی پوش دوچرخه سواری دیدار و گفتگو کردند .

صبح امروز  اباذر جعفری با دکتر علی نعمتی یکی از فرهنگیان و ورزشکاران ملی پوش دوچرخه سواری با ” پرونده زرین قهرمانی در سطح بین المللی “ دیدار و گفتگو کردند .
در این دیدار جعفری بر حمایت همه جانبه از فرهنک صحیح دوچرخه سواری و فعالان این ورزش تاکید و افزودند  از جمله برنامه های آتی خود، اهمیت دادن و ایجاد بسترهایی برای ورزشهای سالم اذعان نمودند.
نعمتی ضمن تقدیر از فعالیت های گذشته ایشان برای جامعه فرهنگی، پشتیبانی ورزشکاران استان بخصوص شهر تبریز را از طرحهای پیش روی ایشان بیان نمودند .
در آخر روحیه ورزش دوستی و حفظ و اشاعه سنتهای صحیح در جامعه را ستودنی دانسته و پیروزی ایشان را  آرزوی قلبی خود و تمامی ورزشدوستان و ورزشکاران حرفه ای دانستند .
اشتراک گذاری

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *