امروز برابر است با :1400-11-03

کاشت درخت “رشادت” در روز درخت و درختکاری

صبح روز چهارشنبه اباذر جعفری رئیس امور شاهد و ایثارگران اداره کل استان با حضور مادر والامقام شهید سرافراز حسن فتحیان و دانش آموزان دبستان شهید فتحیان ناحیه 4 تبریز درختی  در حیاط مدرسه مزین به نام و یاد آن شهید کاشتند .

کاشت درخت “رشادت” در روز درخت و درختکاری مزین به نام شهید حسن فتحیان

به گزارش روابط عمومی پایگاه : در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت روز درختکاری و اشاعه فرهنگ غرس نهال در طبیعت، آیین کاشت ۲ اصله نهال به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس، انقلاب و مدافع حرم توسط مادر شهید حسن فتحیان و سایر دانش آموزان  روز چهارشنبه 14 اسفند ۹9 در محوطه دبستان برگزار شد.اباذر جعفری رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل استان در این مراسم گفت: شهدا امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و همه ما در برابر این ازخودگذشتگی مسئولیم و شایسته است به نشان قدردانی از ایثار این حماسه‌سازان درحرکتی نمادین با همکاری دانش آموزان به یاد هر شهید نهالی بکاریم.
وی افزود: شایسته است در این حرکت معنوی و حیات‌بخش  با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران  انجام شود تا در کنار خانواده‌های این عزیزان یاد و خاطره شهدای خود را زنده کنیم.در این مراسم از فرزند شهید، همکار فرهنگی و مادر شهید حسن فتحیان تجلیل به عمل آمد و در پایان با اهداء گل و شیرینی از این عزیزان و همکاران قدردانی و پذیرایی شد.
اشتراک گذاری

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *