امروز برابر است با :1400-11-03

تجلیل از خانواده هایش معزز شهدا و ایثارگران دبیرستان بزرگسالان شهید مهدی باکری

با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ تبریز و رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران اداره کل آمورش و پرورش استان:

از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران دبیرستان بزرگسالان شهید مهدی باکری با اهدای لوح تقدی تجلیل بعمل آمد

اشرفی گفت: اقتدار و امنیت ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا و فدکاری های ایثارگران عزیز است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه ۴ تبریز، در این مراسم اشرفی با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر و آرزوی طول عمر پرخیر و برکت برای مقام معظم رهبری گفت:  شهدای والامقام  و ایثارگران گرانقدر به خاطر ناموس و خاک وطن از جان شیرین خود گذشتند تا ایران آزاد و سربلند بماند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ تبریز با بیان اینکه عظمت، امنیت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا است اضافه کرد: شهدا و ایثارگران در دوران ۸ سال دفاع مقدس دین خود را برای کشور و ملت ایران ادا کردند و تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران وظیقه همگانی است.

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از وظایف خطیر دستگاه تعلیم و تربیت عنوان کرد و انتقال رشادت ها و فداکاری های رزمندگان اسلام را به نسل های آینده ضروری دانست.

اشرفی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهدی باکری و سردار دلاور اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی بیان داشت: خدمات ارزشمند این شهدای عزیز هرگز از یاد و خاطره ملت قهرمان ایران نخواهد رفت و در طول تاریخ به عنوان الگوی زیبا برای جوانان و نسل های آینده در طول تاریخ ماندگار خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ در ادامه با بیان اینکه الگوبرداری شهدا از قیام امام حسین (ع) علت جاودانگی آنهاست افزود: شهدا با الهام از پیام عاشورا عاشقانه جان خود را برای دین و وطن نثار نمودند.

اشرفی در پایان سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت و مجاهدان آموزش اظهارداشت: در این ایام سخت کرونایی کادر درمان به عنوان مدافعان سلامت و معلمان به عنوان مجاهدان آموزش در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند.

در ادامه این مراسم اباذر جعفری رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: ملت قهرمان ایران به شهدای والامقام افتخار می کند چون سربلندی ایران عزیز به خاطر اهدای خون پاک شهیدان گرانقدر است.

وی بیان داشت شهدا، ایثارگران و جانبازان ولایتمداری خود را در دوران دفاع مقدس ثابت کردند و عاشقانه برای پایداری و سربلندی وطن به ندای رهبرشان لبیک گفتند.

در این مراسم پدر گرانقدر شهید پاشایی و همرزم شهید مهدی باکری از دوران دفاع مقدس به بیان خاطرات پرداخت.

اشتراک گذاری

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *