امروز برابر است با :1400-11-03

تجدید میثاق با آرمانهای شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم آل الله؛

مدیر ناحیه ۲ تبریز همراه با اباذر جعفری، رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران استان، جعفر بصیری، مسئول امور شاهد ناحیه ۲ تبریز امروز با حضور در گلزار شهدای محله شنب غازان با آرمانهای شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم تجدید میثاق کردند.

تجدید میثاق با آرمانهای شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم آل الله؛

 پس از ادای احترام و نثار فاتحه در گلزار شهدای محله شنب غازان بر سر مزار مطهر شهید مدافع حرم ” علی اکبر زوار جنتی” و شهیدان دفاع مقدس “یعقوب رحیمی” و همرزمان شهیدش که امشب سالروز شهادت آن دلاورمردان دوران دفاع مقدس بود، با حضور در منزل پدر شهید زوار جنتی و برادر شهید رحیمی با اهدا لوح سپاس از آنان تجلیل و تجدید عهد بر پیمان با راه شهداء تاکید کردند.
اشتراک گذاری

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *