امروز برابر است با :1400-11-03

تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ تبریز

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ تبریز و رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران استان با حضور در منزل شهید والامقام حسن بهروزی بار دیگر با آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مادران گرانقدر آن عزیزان تجدید میثاق نمودند .

اباذر جعفری : حضور در منزل شهدا را یکی از وظایف اصلی مدیران عنوان کرد و گفت: قدرشناسی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران که از تمام وجود خود برای نظام و انقلاب گذشتند، جزء وظایف ماست.

وی افزود: حضور در جمع خانواده‌های شهدا باعث می‌شود تا در مسیر خدمتگزاری روحیه‌ای مضاعف داشته باشیم.

به مناسبت دهه مبارکه فجر رئیس امور ایثارگران اداره کل ، با خانواده معظم شهید والامقام حسن بهروزی دیدار و از مقام والای ایشان تجلیل کرد.
جعفری در این دیدار با تاکید بر اینکه باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم، گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران یک وظیفه برای همه مردم و مسئولین است.
رئیس امور جانبازان و ایثارگران اداره کل  تصریح کرد: حضور در منزل شهدا و دیدار با خانواده معظم آنها برای ما چراغ راه است، چرا که با دعای خیر والدین و خانواده شهداست که در راه خدمت به نظام استوار و سربلند خواهیم بود.
لازم به ذکر است در این دیدار پیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز،  و جمعی از مسوولین نیز حضور داشتند.
روابط عمومی 
اشتراک گذاری

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *