امروز برابر است با :1400-11-03

تجلیل از قبولین کنکور ۹۹ در دبیرستان شاهد علی ابن ابیطالب ناحیه ۴ تبریز

همزمان با ایام الله دهه مبارکه فجر با حضور معاون مدیر کل بنیاد شهید استان و رییس اداره شاهد وایثارگران اداره کل آموزش وپرورش استان ومعاون متوسطه آموزش وپرورش ناحیه ۴ تبریز برگذار گردید.

مدیر دبیرستان شاهد علی ابن ابیطالب گفت: این جشن به منظور قدردانی از زحمات دانش آموزانی که در کنکور امسال افتخار آفرین بودند، برگزار شده است. 

تجلیل از قبولین کنکور ۹۹ در دبیرستان شاهد علی ابن ابیطالب ناحیه ۴ تبریز

جعفری رئیس امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان ضمن تقدیر از زحمات بی دریغ مدیران و دبیران پرتلاش و تشکر از حمایت های  اولیای این دانش آموزان، بیان کرد: امیدواریم در آینده ای نزدیک پس از فارغ التحصیلی، شاهد خدمات ارزنده تان به میهن اسلامی باشیم.

وی افزود: در مراسم امروز، قبول شدگان رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و  قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان و همچنین قبول شدگان رشته های مهندسی و هنر تجلیل شدند.

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *