امروز برابر است با :1400-11-03

همراه با جوانان در هیئت های عزاداری شهر تبریز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

هدف هر جامعه ای رسیدن به سعادت است یکی از ملزومات هر چه بهتر شدن عمل به قرآن ارتباط با ائمه معصومین (ع) است که بهترین قالب آن هیئت های مذهبی است . 

یکی از وظایف و ویژگی های عقلی و بدیهی پیروان هر دین این است که فرد و جامعه مورد نظر توان دفاع از اعتقادات و مبانی خود را داشته باشد. پیشوایان و بزرگان مذهب شیعه به مجالس ذکر اعم از روضه یا مدح و جشن مولودی ها بسیار سفارش کرده اند که هدف تربیت و تعالی و به سعادت رسیدن انسان و جامعه است.علی (ع) می فرماید : پارسایان در سختیها چنانند که گویی در آسایش و راحتی فرود آمده اند آنها با سختیها و بلاها همان اندازه انس دارند که با راحتیها (نهج البلاغه ، فیض الاسلام : خطبه 192 یا اکبری 1385 :45) .

اهمیت و ضرورت : امروز شیوه های مقابله دشمنی تغییر کرده است . و از راههای سخت و نظامی به جنگ نرم تغییر کرده است. در این نبرد ابزار دشمن رسانه ها شامل سینما ، نشریات ، سایت های اینترنتی ، شبکه های ماهواره ای ، بولتن های خبری ، کتب و همچنین تربیت و آموزش مستقیم و غیر مستقیم افراد است . اظهارات برخی افراد ، اجرای تئاتر موهن ، ساخت فیلم سینمایی ، برنامه گروه های سلفی ، حمله رسانه ای به مداحان از مواردی است که اهمیت و ضرورت بررسی این تحقیق را ایجاد نموده است. 
نقش هیئت های مذهبی در رسیدن  به جامعه ای پویا و متعهد و مسئولیت پذیر است . اهداف جزئی دیگر چون افزایش حضور هیئت های مذهبی در تصمیم گیریهای اجتماعی ، انسجام هرچه بیشتر هیئت های مذهبی جهت ارتقاء کیفیت برنامه ها نیز از اهداف اصلی میباشد .
امروز شیوه های مقابله دشمنی تغییر کرده است . و از راههای سخت و نظامی به جنگ نرم تغییر کرده است. در این نبرد ابزار دشمن رسانه ها شامل سینما ، نشریات ، سایت های اینترنتی ، شبکه های ماهواره ای ، بولتن های خبری ، کتب و همچنین تربیت و آموزش مستقیم و غیر مستقیم افراد است . اظهارات برخی افراد ، اجرای تئاتر موهن ، ساخت فیلم سینمایی ، برنامه گروه های سلفی ، حمله رسانه ای به مداحان از مواردی است که اهمیت و ضرورت بررسی را ایجاد مینماید .
روابط عمومی 
اشتراک گذاری

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *